קידום ממומן בגוגל
קידום ממומן בגוגל הוא אמצעי שיווק דיגיטלי נפוץ ויעיל ביותר. מדובר במודעות קצרות עם קישור שמופיעות מעל תוצאות החיפוש האורגני במנוע החיפוש.
כאשר מבצעים קידום בגוגל עם מודעות מהסוג הזה, ניתן לקבל תוצאות די מידיות – מה שהופך את אמצעי השיווק הזה ליעיל ובעל פוטנציאל גדול.
איך נעשה קידום ממומן
כאשר בונים קמפיין של קידום ממומן, בוחרים ביטויים שבהם רוצים שיופיעו המודעות שאנו באלטמן קידום מכינים. אנשי המקצוע שלנו מבצעים "מחקר מילות מפתח" שבו בודקים איזה נפח חיפוש יש לכל ביטוי וכמה תחרות יש עליו, וכך מחליטים מהם הביטויים הכדאיים ביותר מבחינת חשיפה ועלות.
מודל התשלום של קידום ממומן בגוגל הוא תשלום עבור קליק (PPC) – כלומר, נגבה תשלום רק כאשר גולש לוחץ על המודעה הממומנת. ככל שרמת התחרות על כל ביטוי היא גדולה יותר – המחיר לכל קליק יעלה בהתאם.
לאילו תוצאות ניתן לצפות מקידום בגוגל
קידום בגוגל מביא בדרך כלל תוצאות מהר מאוד. אם בחרתם לבצע את הקידום הממומן עם אנשי מקצוע איכותיים, תוכלו לראות פניות לעסק וכניסות לאתר (או לדף הנחיתה) בשלב מוקדם. בתחום זה של קידום אתרים נהוג לנתח את התוצאות לאחר כל קמפיין (שיכול להימשך כמה זמן שרוצים) ולבצע אופטימיזציה.
תהליך האופטימיזציה כולל ניתוח הביטויים שזכו להצלחה רבה יותר ושיפור התוכן של המודעה עצמה. כאשר מקימים דף נחיתה ייעודי לצורך הקמפיין – נהוג לבחון ולנתח גם את הביצועים שלו ולבצע שיפורים.
קידום בגוגל הוא כלי שעסקים רבים בוחרים להיעזר בו. ניתן להגיע אתו לתוצאות יפות מבחינה עסקית. גודל התקציב ומשך זמן הקמפיין ניתנים לבחירה חופשית באופן מוחלט – ולכן סוג זה של קידום אתרים יכול להתאים לעסקים בכל הגדלים ומכל סוגי התעשייה.

אנו באלטמן קידום עסקים נשמח לתת לך פרטים נוספים, השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם:
 
דף הבית